Podłoże do akwarium

Amazonia24.pl

poleca

Podłoża do akwarium spełniają bardzo ważną funkcję. Zapewniają one bowiem prawidłowe funkcjonowanie zbiornika. Na stronie sklepu internetowego Amazonia24 znajdziesz szeroki asortyment podłoży do akwarium różnego rodzaju.

Aqua Substrate to wysokiej jakości podłoże do akwarium powstałe na bazie gleby wulkanicznej. Ponad 5 kilogramowa torba zapewnia stworzenie optymalnej 5-centymetrowej warstwy w zbiorniku o pojemności 40 litrów. Aqua Substrate obniża twardość wody oraz ustawia bufor pH w prawidłowym dla roślin i zwierząt przedziale. Produkt ten cechuje także naturalny wygląd, dzięki czemu nie pływa negatywnie na wygląd zbiornika.

Platinum Soil to japońskie podłoże aktywne stworzone na bazie naturalnej ziemi. Dzięki specjalnemu spiekaniu przyjmuje postać porowatych ziaren, które cechują wysokie właściwości filtracyjno-sorpcyjne. Dzięki podłożu do akwarium Platinum Soil można stworzyć efektywnie wyglądający zbiornik. Produkt ten w naturalny sposób obniża wartość pH, KH i GH w wodzie, tworząc w ten sposób wodę miękką, idealną zarówno dla ryb słodkowodnych, krewetek i roślin.

Dlaczego warto wybrać sklep Amazonia24.pl?

szeroki asortyment

wysyłka w 24 godziny

szeroki asortyment

atrakcyjne rabaty

specjalistyczne dorawdztwo

Kontakt

e-mail: info@amazonia24.pl

www.amazonia24.pl


41-700 Ruda Śląska

ul. Norwida 8

tel. 32 771 69 69
tel. kom. 794 304 844